Ahşap Duvar Paneli

Ahşap Duvar Paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Ahşap Duvar Paneli Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

tv
sigma
marmarapark
muum
gogga
thx

Geliştirilmiş zengin renkler, yepyeni tasarımlar ve çeşitlendirilmiş renklerle ahşaba taze bir soluk geldi. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz ahşap duvar paneli, doğa tutkunlarının hayalinin de ötesinde tasarımlarla yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bir yandan size maziyi hatırlatacak birçok model ve tasarım bulunurken bir yandan da yenilikçi tarafıyla sizi büyüleyecek. Uzmanlar tarafından sizlere sunulmuş, dekorlarınıza yardımcı olacak bu ürünü incelemeye ne dersiniz?

AHŞAP DUVAR PANELİ NEDİR?

Ahşap görünümlü duvar paneli bir strafor paneldir. Yüksek dansite (sert) polistren strafordan üretilmiştir. Daha dayanıklı olması adına yüzeyine akrilik uygulanmış ve hammaddesinde beton da bulunmaktadır. Esnek ve dayanıklıdır. Ahşap görünümlü duvar paneli uygulamasını kaba inşaatı bitmiş birçok alanda uygulanabilir. İlk tercih edilen kullanım amaçlarının arasında ısı ve ses yalıtımı özelliği bulunmaktadır. Ahşap panel sadece mantolama olarak değil, duyuları da harekete geçiren bir dekorasyona da ev sahipliği yapan bir tasarım ürünüdür.

caglar k

AHŞAP DUVAR PANELİNİN ÖZELLİKLERİ

d mobilya gop kucukkoy tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Ahşap görünümlü duvar paneli tasarımlarıyla, teknolojiyle uyumlu olan görselleri, dokuları, desenleri ve formları olağanüstü bir deneyime dönüştürüyor. Siz de bu deneyimi yaşamak istemez misiniz?  Ahşap panelin özellikleri fazlasıyla bulunurken biz bunlardan belli başlı olanları sizlerle paylaşıp, deneyim için kapı aralayacağız. Haydi başlayalım. Ahşap duvar paneli kolay uygulaması sayesinde tercih söz konusudur. Darbelere dayanıklıdır, hafiftir, 2 cm kalınlıkta olur. Rutubet, nem ve küf barındırmaz. Bakteri üretmez, kimyasal ve çevreye zararlı hiçbir madde içermez. Ahşap panel üç boyutludur rengi ve dokusu olarak gerçeğinden ayırt etmeniz mümkün olmayacaktır. Yağmur ya da güneş gibi etmenlere karşı dayanıklıdır. Yağmurda şişme, güneşte solma yapmaz. Şömine gibi alanlarda kullanabilirsiniz, sebebi de direkt olarak ateşe maruz kalmadığı süre alev almazdır ve ısıya dayanıklıdır. Ahşap paneli üzerine dekor amaçlı olarak çerçeve ve tablo asabilirsiniz.

AHŞAP PANEL AVANTAJLARI

Dekorasyon fikirlerinde ilk akla gelen, aynı zamanda büyük çaplı bir değişimi de sağlayan ahşap görünümlü duvar paneli yalıtım konusunda ustaca iş çıkarır. Sadece iç mekân duvarlar için değil, dış mekândaki duvarlar için de harika ısı ve ses yalıtımı performansı sunar. Sürekli aynı renk kullanmak zorunda kalmazsınız, çünkü ahşap görünümlü duvar paneli boyanabilirdir. Mekândaki duvarların boyutuna göre istenilen ölçüde kesilip kullanılan ahşap paneller uzun ömürlüdür. Tekrar çıkarılıp başka bir alana uygulanabilir, öncesinde de uygulamış olduğunuz duvarlara zarar vermez. Kullanım alanına göre çok kirlenen duvarlarınız varsa kesinlikle ahşap paneller hayatınızı kolaylaştırır. Sebebi de temizlenmesinin kolay oluşudur ve silinirken de renk değiştirmez, yapısında bozukluk olmaz.

ahsap home simple
Dc Panel Fabrika

AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Ahşap görüntüsü bizi çoğu zaman alıp başka yerlere götürür. Geleneksel görüntüsünün altında doğallık, sıcaklık, samimiyet ve zarafet bulunur. Gerçek ahşap uygulamaları oldukça zor ve maliyetlidir. Bakımı da bir o kadar zor olan gerçek ahşap belki de bu dezavantajlardan dolayı kullanıcıları düşündürdü. Ahşap görünümlü duvar panelleri için, bu saydığımız dezavantajların bir tanesi bile bulunmaz. Aksine bu kadar zor ve yorucu hayat şartlarına karşı sizi düşünerek, vazgeçemediğiniz o ahşap görünümü, kolaylığı ile birlikte size sunar. Uzmanlar tarafından üretilen ve teknolojiyle de geliştirilen ahşap duvar paneli darbe emicidir. Çevre dostu olması sayesinde çocuk odaları ve anaokulu gibi mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

AHŞAP DUVAR PANELİ NASIL UYGULANIR?

Mekân, çevre araştırmasından sonra duvarların ölçüleri uzmanlar tarafından alınır. Köşeler, girinti ve çıkıntılar da hesaplanarak net bir ölçü hesaplanır. Ahşap görünümlü duvar panelleri bu ölçülere uygun şekilde elektrikli testere gibi materyal ile titizlikle kesilir. Kaba inşaatı bitmiş olan duvarın uygun yerlerdeki ölçülerine göre yerleştirmesi yapılır ve matkapla monte edilir. Köşelerdeki birleşme yerlerinin arasında boşluk kalmaması açısından özel bir macunla aralar kapatılır, pürüzsüzleştirilir. En son işlem olarak renklendirmesi yapılır ve ortamınızda keyifle kullanacağınız ahşap panel hazır hâle gelir.

n

NEDEN AHŞAP DUVAR PANELİ KULLANMALISINIZ?

kahve d ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Ahşap duvar paneli kullanmaya karar vermediyseniz ve aklınızda hâlâ sorular varsa, birlikte cevaplayalım. İç ve dış mekânda büyük ölçüde cesur değişimler sadece aksesuar ya da bir duvar boyama uygulaması ile olmamaktadır. Ahşap panel duvarınızda herhangi bir kusuru kapatacak, sizi de duvarı baştan yapmak için uğraşa sokmayacaktır. Siz bu kusurları tamamen kapatırken, uygulama yapılan mekânda olağanüstü bir değişim gerçekleşecek ve duvara yeni bir doku da eklenerek belki hayal bile etmediğiniz o mükemmel atmosfere sahip olacaksınız. Ahşap duvar paneli mekânınıza sadeliği, doğallığı, canlılığı, yeniliği de getirerek estetik bir haz sunuyor. Gerçek ahşap tutkunu olup da kullanım zorluğundan vazgeçmek yerine, birebir aynı görüntü ve dokuya sahip olan ahşap duvar panelini istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Gerçek ahşap bir süre kullanımdan sonra yıpranır, su alır, ısı ve ses geçirgenliği vardır ve mikroorganizmaların etkisiyle de bozulur. Fakat ahşap panel bu saydığımız dezavantajların hiçbirisine sahip değildir, kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.

AHŞAP PANEL FİYATLARI

Hiçbir zaman eskimeyecek bir tasarıma sahip olan ahşap görünümlü duvar paneli uygulaması fiyatlarını, gerçek ahşap uygulaması ile karşılaştıracak olursak kesinlikle maliyet açısından daha azdır diyebiliriz. Bunun sebebi de gerçek ahşabın uygulaması zordur, etrafta inşaat kalıntıları oluşturacak şekilde uygulanır ve aşamaları çoktur. Ahşap duvar paneli ise uygulama aşaması olarak kesinlikle gerçek ahşapla bir tutulamayacak şekilde kolaydır. Uzman ekip tarafından mekân içi veya dışının ölçüleri net bir şekilde alınıp ona göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Ahşap panelin modeline ve ölçüsüne göre değişkenlik gösterdiğinden internet üzerinden net bir fiyat verilmesi doğru olmayacaktır. Siz de hayal ettiğiniz mekânda bulunmak için geç kalmayın ve fiber ailesiyle tanışın.

ozdenmobilyabesyuzevlertastuglaahsapbetongorunumlufiberduvarpaneli