Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

D Mobilya Gop Kucukkoy Tas Tugla Ahsap Beton Gorunumlu Fiber Duvar Paneli4

Ahşap görünümlü duvar panelleri doğanın konforunu evine ve işletmelerine taşımak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Sıcak ve sofistike ortamlar yaratmak için en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri olan ahşap duvar paneli hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Nedir? 

Ahşap görünümlü duvar panellerin doğa tutkunları tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebi doğal ağaç görünümlerinin mekana kattığı enerjidir. Gerek ahşabın kullanılması için bazı şartlatın yerine getirilmesi gerekirken ahşap görünümlü duvar panelleri için bu şartlardan bahsetmek mümkün değildir. Ahşap görünümlü paneller gerçek ahşaplar gibi bakım gerektirmez. Ahşaba oranla daha uzun ömürlü ve daha ekonomiktir. Bunun sebebi de gerçekten ahşap olmayan daha güçlü malzemelerin birebir ahşap görünümü ile daha hafif ve ince paneller şeklinde üretilmesidir. Ahşap görünümlü panelleri dışardan baktığınızda anlamanız mümkün değildir çünkü gerçekten ağaçtan üretilmiş gibi görünür ve dokunduğunuzda aynı hissi verir.

ahsap-gorunumlu-fiber-duvar-paneli
M5301 INTOPPO NATURALE

Ahşap Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir? 

Ahşabın doğal renklerini yaratıcı tasarım fikirleri ile buluşturan panellerin iç ve dış mekanlarda önemli avantajları vardır. Gerçek ahşaptan farklı olarak bu paneller ısıya ve suya dayanıklıdır. Alev almaz veya suyla temas etmesi halinde deforme olmaz. Bu sayede banyo ve mutfak dahil su veya ısının olduğu tüm mekanlarda rahatlıkla ahşap keyfini sürebilirsiniz. Ahşap malzemelerin esnekliğinin olmamasına rağmen ahşap görünümlü paneller esnektir ve her eğreltide uygulanabilir. Bu sayede oval ve hareketli formlar kazandırılabilir. Desen devamlılığı sayesinde uygulandığı alanlarda doğal görünüm yakalar. Gerçek ahşap uygulamalarına göre daha pratik, hafif ve uzun ömürlüdür. Bu da ahşap görünümlü panelleri tercih etmeniz için en güçlü sebeplerden biri. Onlarca renk ve doku içerisinden mekanınıza en uygun olanı keşfetmeye hazır mısınız?

Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları 

Ahşap malzemelere göre çok daha ekonomik çözümler olduğunu söylemek mümkün. Gerçek ahşap yerine ahşap görünümlü paneller kullanarak belirgin maliyet farkları elde edebilirsiniz. Üstelik ahşaptan daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu paneller ahşap uygulamalara göre çok daha kolay uygulanıyor. Dekorasyon çalışmalarında dem uygulama hem de elde etme kolaylığı sağladığı için en çok tercih edilen malzemelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ahşap panel ile kaplanmış bir alan hayal ediyor ve tam maliyetini öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygulama fiyatlarını belirlemek için modeli ve kaplama yapılacak alanın ölçülerini iletmeniz yeterli. Modellerin kaplanacağı alanın genişliğine göre kaç panel kullanılacağı hesaplanarak maliyet bildirilmektedir. Bu sebeple model ve alan bilgisi verilmeden hesaplamalar yapmak mümkün olmayacaktır. En doğru maliyet araştırması için profesyonel ekibimizden öneriler alabilirsiniz.

D Mobilya Gop Kucukkoy Tas Tugla Ahsap Beton Gorunumlu Fiber Duvar Paneli1

En Güzel Ahşap Görünümlü Duvar Panelleri

Bir mekan tasarımında hayal ettiğiniz ne varsa duvar panelleri ile elde etmeniz mümkün. Bu panelleri banyo, mutfak, salon, koridor, restoran, dış cephe, bahçe gibi aklınıza gelen tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Her alan ve konsept için uygun bir desen bulmanız mümkün. İster tamamlayıcı ister baskın uygulama olarak kullanın ahşap duvar paneli her zaman mekanınıza bambaşka bir atmosfer kazandıracaktır. Sıcak, güçlü, doğal ve enerjik hissettirecek, doğayı yaşam alanlarınıza getirecek ve mekanlarınızın ruhunu değiştirecektir. Küçük alanlar ve geniş alanlar için farklı görünümlü ahşap duvar paneli seçeneklerini incelemeye hemen başlayın, mekanınız için büyük değişikliklere ilk adımı atın. İstediğiniz tüm alanlarda ahşap duvar paneli kullanabilir değişimi doğanın gücüyle elde edebilirsiniz. DC Panel Ailesi olarak sizin için en güzel dekorasyon çözümlerini üretmeye hazırız.