Ahşap Serisi

Ahşap Serisi

Doğayı hayatınıza getiren sıcak ve yenilikçi çözümler

Doğayı hayatınıza getirmek için DC Panel tarafından geliştirilen ahşap serisi modelleri, zamana meydan okuyan zengin desen ve renk seçenekleri, montaj kolaylığı ve zahmetsiz kullanımı ile size doğallığın kapılarını aralıyor. Keşfedin, doğallığa merhaba deyin!

Ahşap Serisi

Eskinin ahşap evlerinin taşıyıcı sisteminde yardımcı eleman olarak kullanılan merteklerden esinlenilerek tasarlanan Mertek ile tavanlarınızda sıcak ve şık bir görünüm yakalayın. Sofistike bir ortam yaratmak için ideal olan Mertek, üç farklı ebat seçeneğiyle sunuluyor. Çapraz geçmeli doğal eskimiş kereste görünümüyle kırsal hayata şık göndermeler yapan Durmiante modern mekanlarınızla birleştiğinde ortaya yaşanmışlık ve estetiğin mükemmel bir karışımı çıkıyor. Geleneksel Türk Evi mimarisini 17. yy’dan günümüze taşımak isteyenlerin özellikle dış cephelerde tercih edebileceği natürel görünümlü Durmiante, yaşam alanlarınıza değer katmak için sabırsızlanıyor.

Ahşap Serisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Doğallıkla özdeş ağaç kabuğu görünümününün eğlenceli renk dokunuşlarıyla hareketlendirildiği Conchiglia, doğal olduğu kadar yenilikçi ve eğlenceli olan kişiliğinizi yaşam alanlarınıza yansıtmanın en güzel yollarından biri. Şaşırtmalı dizilimi sayesinde şıklıkla birlikte hareketliliği de mekânlarınıza taşıyan sıcacık ahşap görünümüyle Magnifico, zengin renk seçenekleriyle çarpıcı bir mekân yaratmayı garantiliyor.

Ahşap Seri Çeşitleri 

Doğanın en güzel armağanı olan ahşabı orijinal malzemeden aldığımız doku örneğiyle birebir olarak mekânlarınıza taşıyoruz. Fiaba, ahşabın sıcak görünümünü tercih edenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Doğa tutkunları için özel olarak tasarlanan ve gerçek ağaç dokusuyla dağ evi görüntüsünü yanı başınıza taşıyan, farklı renk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Rustika, modernle gelenekseli ustalıkla buluşturuyor. Geleneksel Türk Evi mimarisini günümüz hayatıyla harmanlamak isteyenlerin özellikle tavanlarda tercih edebileceği bu şık natürel görünümlü ahşap fiber paneli keşfedin. Diğer modellere göre daha geleneksel bir duruşa sahip olan Galeazza ise birbirinden zengin renk alternatifleriyle yaşam alanlarınıza kişilik katmak için tasarlandı. DC Panel Ahşap Serisi’ndeki bütün bu modeller keşfedilmeyi bekliyor.