Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Beton Serisi’nin en sevilen modeli: Galita

macfit emarr avm beton gorunumlu fiber duvar paneli

Yaşam tarzımız günden güne değişedursun, iç ve dış tasarım trendleri de buna paralel olarak hızla değişiyor! Eskiden yaşam ve çalışma alanlarımız irili ufaklı mobilya ve objelerle dolup taşarken, şimdilerde mimari projelerde minimalist, urban ve hatta brutal dokunuşlar giderek daha fazla tercih edilmekte. Otel, ofis ve restoran gibi modern işyerleriyle başlayan bu trend son zamanlarda konut ve rezidanslarda da kendini göstermeye başladı.

İnşaat sektörünün temel malzemelerinden olan beton ilk bakışta estetik ve yaratıcılıktan yoksun gibi görünse de, bugün beton görünümlü dekoratif duvar panelleriyle ince, sofistike ve dahası yaratıcı görünümler elde etmek fazlasıyla mümkün. Gerçek çimento duvarlara mükemmel bir alternatif olan beton görünümlü duvar panelleri, modern mimari projelerde -özellikle de ortak kullanım alanlarında- en çok tercih edilen tasarım unsurların başında gelmekte.

Beton görünümlü duvar panelleri bu kadar popüler olunca, bu kategorinin başrol oyuncularından olan Galita modelini bu haftaki yazımızın odağına koymaya karar verdik. Yüksek tavanlı ve geniş mekânların duvar, kolon ve tavan yüzeylerinde kullanabileceğiniz Galita beton görünümlü duvar paneli, mekânı pürüzsüz duvarların monotonluğundan kurtaran şık bir seçim olmasının yanı sıra DC Panel Beton Serisinin de en sevilen modeli!

Türkiye’nin en büyük dekoratif duvar ve tavan kaplama çözümleri üreticisi olan DC Panel tarafından üretilen Galita modeli, doğal betonun düzensiz desenlerini ve dokusunu yansıtacak şekilde tasarlandı. Naturale, Claro ve Nero renk seçenekleriyle sunulan Galita duvar panellerinin her biri 1,36 m yüksekliğe, 2,95 m kalınlığa ve 4 m2 yüzey alanına sahip olup m2 başına sadece 4,5 kg ağırlığında.

Kaba inşaatı bitmiş tüm yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen Galita, boya ve izolasyon gibi maliyetleri ortadan kaldırır. Dokunulduğunda gerçek beton hissi veren bu model, yağmur, güneş, sıcak gibi dış etkenlerden etkilenmemesi sayesinde iç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Gerçek beton görünümüne sahip olan ve dokunulduğunda beton hissi veren hafif ve esnek Galita modeliyle, güçlü ve sofistike endüstriyel beton görünümünü yaşam alanlarınıza davet edin!

Galita Şık Görünümüyle Mekanlarınızda Fark Yaratıyor

macfit emarr avm beton gorunumlu fiber duvar paneli

MacFit Emaar Square

Anadolu yakasının en havalı spor kulübü MacFit Emaar Square’de, renkli ışıklandırmalarla mükemmel sonuç veren klasik beton görünümlü Galita Naturale sayesinde, egzersiz alanlarında MacFit markasını öne çıkaran yalın ve güçlü bir ambiyans yaratılırken bir yandan da mekan tasarımında bütünlük sağlandı.

turkcell mall of istanbul tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Turkcell Mall of Istanbul

Turkcell’in Mall of Istanbul alışveriş merkezindeki mağazasıyla ilgili ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek için, DC Panel dekoratif duvar kaplama çözümleri 2 gün gibi kısa bir süre içinde 500 m2 alanda uygulandı. 40’ın üzerinde A+ mağazasında DC Panel’in şık ve hızlı çözümlerini tercih eden Turkcell, böylece müşterilerine teknolojinin ruhuna uygun daha keyifli bir alışveriş deneyimi sundu.

vakkorama tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Vakkorama

Vakkorama mağazacılığın Türkiye genelindeki tüm reyonları, Galita modeliyle daha anlaşılır ve derin izlere sahip oldu. 15’ten fazla mağazaya ustalıkla uygulanan Galita modeli, Vakkoroma çalışanlarının ve müşterilerinin büyük beğenisini kazandı.

yakuplu marina pop tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Yakuplu Marina P.O.P.

Yakuplu’nun gözde mekanlarından West Istanbul Marina içerisindeki bu şık pub ve restoranda, DC Panel’in birbirinden zengin ürün çeşitleri kullanılarak keyifli yemeklerin yenilip en güzel içkilerin yudumlanacağı sıcak, eğlenceli ve sofistike bir ortam yaratıldı.

Bu sene siyah duvarlar moda!

Bugüne kadar birçoğumuzun evinin duvarlarında hüküm süren beyaz renk, 2019 dekorasyon trendleriyle birlikte yerini siyaha bırakıyor. Mekanlarınıza sofistike bir derinlik katan siyah rengi duvarınızın belirli bir bölümünde kullanarak zevkinize uygun diğer renklerle göz alıcı bir kontrast yaratabilirsiniz. Yeri gelmişken hemen belirtelim, DC Panel’in birçok ürününde olduğu gibi, beton görünümlü Galita ürünümüzün de siyah modeli mevcut. Bu trendi evinize taşımak istiyorsanız, Galita Nero‘ya göz atmayı unutmayın!

black wall deco
size uygun cozumler

Size özel çözümler üretiyoruz…

DC Panel’i tercih ettiğinizde sadece bir ürün değil, kullandığınız sürece memnun kalacağınız 360 derece bir ürün deneyimi satın alırsınız. Size sizi en iyi şekilde yansıtan çözümler sunmayı misyon edinen firmamız, şirketinizin kurumsal hikayesini ve özelliklerini incelemek suretiyle size marka kimliğinize en yakın duvar paneli modelleri sunar, gerekirse sizin için yeni modeller üretir.