Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Duvarın modası

polonez vadi tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Yüzyıllar boyu modanın gözde uygulama yerlerinden biri olan mekanların görünüşleri de zaman geçtikçe trendlere uyarak gelişerek değişti ve değişmeye devam ediyor.

Geçen yüzyılın kağıtlarla boyaların arasına sıkışmış ortamlarının yerini zamanla neye bırakacağı merak edenler, şüphesiz iç mekân tasarımcısı Tony Fornabaio’nun “İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.” sözünden yola çıkarak kalp atışlarını hızlandıracak kadar iyi iç dekorasyon fikirlerini de merak etmişlerdir.

İyi tasarımlar, zengin seçenekler

Kalbin atışını hızlandıracak kadar iyi tasarımlar meydana getirmenin sanatsal taraftaki zorlukları, modern tasarımcıların teknolojiyle de birleşmiş dahiyane beyinleriyle bir şekilde aşıldı. Artık gerek materyal olarak gerekse tasarım olarak neredeyse sonsuz sayıda seçeneğe sahip olabilecek düzeydeyiz.

Duvar kaplama modası

Yeni kuşakların hayata bakış açıları da dikkate alındığında günümüz mekanlarının tasarımlarını oluşturmak oldukça zevkli bir hale geliyor. Duvar kaplamaları artık duygusal tepkilerden protest fikirlere kadar her türlü hissi ve düşünceyi rahatlıkla anlatabilecek olgunluğa ulaştı.

Fiber duvar panellerinin avantajları

Ayrıca yaratılış fikrinin temellerinde bilgi ile dolu harika hilelere de sahip olan fiber duvar panelleri ile kamuflaj yapabilir, kendi stilinizi geliştirebilir, boyalarla elde edemediğiniz gerçeklik hissine daha da yakınlaşabilirsiniz. Zihninizin derinliklerine sunacağı farklı ve etkileyici boyutlarla bunu hissetmeniz emin olun hiç de zor değil.

Her birinin kendine has bir hikayesi olan fiber duvar panellerimiz arzu ettiğiniz desene, renge ve en önemlisi karaktere sahip. Kendi boyutunuzun kapılarını açıp karakterinizi yansıtacak mekanlarda büyük deneyimler yaşamaya hazırsanız sizi DC Panel’in zengin ürün çeşitlerini incelemeye davet ediyoruz.