Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli

big brother turkiye tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Eskitme taş duvar kaplama paneli ile mistik havalar estirmeye hazır mısınız? Yaşam alanlarınıza mistik dokunuşlar katarak yeniliği eskitme taş duvar ile yakalayın. İşte eskitme taş duvar paneli hakkında bilmeniz gereken her şey.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Nedir? 

Eskitme tarzının mobilyalara, boyalara ve duvarlara çok yakıştığını biliyoruz. Birçok tasarım projesine mükemmel dokunuşlar kazandıran eskitme tarzın uygulanması oldukça zahmetli ve maliyetlidir. Bu tarza sahip dekorasyon önerilerinizi maliyet ve uygulama zorluğu yüzünden ertelediyseniz şimdi hayata geçirmek için tam sırası. Eskitme taş duvar kaplama sayesinde hem mistik havaları ve yaşanmışlık dokularını elde edebilir hem de bunu duvar kaplama sayesinde zahmetsizce yapabilirsiniz. Eskitme görünümlü özel taş kaplama serisi tüm avantajları ile hayalini kurduğunuz mekanı yaratmak için tasarlandı. Taş görünümlü, eskitme tarzında ve panel formunla tasarlanmış bu seri hem çok kolay uygulanıyor hem de çok daha ucuza mal oluyor.

m3611-fortezza-claro-tas-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

 

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli İç Mekanlarda Kullanılabilir mi? 

Eskitme taş duvar uygulamaları hepimizin çok sevdiği eskimişlik hissini veren görünümlere sahip. Farklı renkli doku ve taşlarla hazırlandığı için birçok tasarım fikrine birebir uyum sağlıyor. En büyük avantajı ise bir duvara uygulayacağınız tüm eskitme çalışmalarından çok daha hızlı ve ucuz olması. Eskitme duvar projeleriniz için kullanabileceğiniz panellerin avantajları sadece bu kadar da değil. Ekonomik ve hızlı uygulanabilir olmasının yanında da oldukça da güçlü bir yapıya sahip. Darbelere karşı dirençli ve uzun ömürlü. Isıdan etkilenmiyor, zamanla formunu kaybetmiyor. İlk günkü görünümü ile uzun yıllar mekanlarınızda kalabiliyor. Isıya dayanıklı olduğu kadar suya da dayanıklı olan bu panelleri isterseniz dış mekanlarda, bahçelerinizde veya dış cephelerinizde kullanabilirsiniz. Kanserojen maddeler içermediği için mutfak ve banyo gibi alanlarda insanlarla temasa en yakın yerlerde ve çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Yaratacağınız tüm tasarım konseptleri için uygun bir eskitme taş duvar kaplaması bulmanız mümkün. Dayanıklı yapısına rağmen kolaylıkla tadilata uyum sağlıyor. Zeminde gerçekleştirmeniz gereken bir işlem varsa küçük bir bölümünü çıkarak tamamını sökmeden tadilat işlemini kolayca yapmanızı sağlıyor.

Eğer farklı bir alanda kullanmak isterseniz vidalama yöntemi sayesinde pratikçe sökülebiliyor ve esnek yapısı sayesinde tüm diğer alanlara profesyonelce uygulanabiliyor. Eskitme efektlerinin diğer yöntemlerine göre çok daha ekonomik ve pratik. Taş duvar kaplama yöntemi hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek ve hayalini kurduğunuz mistik ortamları yaratmak için muazzam fırsatlar sunuyor.

Farklı renkte tuğlaların masif taş bloklarla dağınık düzende harmanlandığı Unito modeliyle, hem tuğlanın sofistike görünümünü hem de taşın güçlü dokusunu yaşam alanlarınıza getirin.
M4512 Unito Marrone

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Fiyatları 

Ekonomik olmasına bu kadar vurgu yaptığımız panellerin fiyatlarını merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak unutmamanız gereken bir şey var. Bu paneller uygulanacakları alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırılıyor. Bir model tercihi yapmadan ve metrekare bildirmeden net fiyat söylemek kesinlikle mümkün değildir. Bütçenize ve tasarımınıza en uygun modelleri belirlemek için hemen bizimle iletişime geçin ve mistik mekan hayallerinizi maliyetli olduğunu düşündüğünüz için daha fazla ertelemeyin. DC Panel ailesinin birçok çeşidi ile hayalini kurduğunuz ortamı yaratmanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Duvarlar Artık Eskitme Taş Duvar ile Kaplanıyor

Son yıllarda tüm yaratıcı iç mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor eskitme taş duvar kaplamalar. Çünkü daha önce eskitme tarzları uygulamak maliyet yüklerinin yanı sıra iyi bir ustalık gerektirdiği için çok daha ulaşılmazdı. Ve genellikle hem maddi hem de uygulama zorluklarından dolayı tercih edilmesi zordu. Artık eskitme taş duvar kaplama sayesinde hem ekonomik çözümlerle sahip olabilir hem de farklı modelleri risk almadan kolayca mekanlarınıza uygulatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken taş duvar paneli için bizimle iletişime geçmek.