Hakkımızda

Hakkımızda

İlhamımızı doğadan ve zamansız tasarım ikonlarından alıyoruz

Tarihçe

İlk üretimini 2010 yılında İstanbul’da gerçekleştiren DC Panel, 2011’den itibaren önde gelen grup şirketlerinin dikkatini çekerek önemli projelere ismini yazdırmayı başardı. 2012 yılında gerçekleştirdiği ilk ihracat ve ilk projesinin aldığı uluslararası ödüller ile fiber panel piyasasında kalıcı olduğunu ilan etti. Bugün yurtiçindeki 50’den fazla satış noktası ile Türkiye’nin dört bir yanına ürün sevk eden DC Panel, yurtdışındaki 6 distribütörü aracılığıyla 20’den fazla ülkeye de ihracat yapmakta, toplam üretiminin yarısına yakınını yurtdışına satarak global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Misyon

Müşterilerimizin yaşam ve çalışma alanlarına değer katmak. Mutlu, huzurlu ve güven veren yaşam alanları yaratmak. Faaliyetlerimizi yürürlükteki tüm kanunlara ve sektör uygulamalarına uygun biçimde yürütmek. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyon

Daima yenilikçi olmak. AR-GE’ye sürekli yatırım yapmak suretiyle sektör lideri haline gelmek. Benzersiz duvar uygulamaları için yenilikçi ürünler geliştirmek. Değişen dünya trendlerini ve modayı takip etmek suretiyle dünya çapında bir şirket haline gelmek.

Sloganımız, mutluluk! Sizi mutlu eden yaşam alanları yaratmak için durmaksızın çalışıyor,
size daha fazla ürün seçeneği sunabilmek için yetkinliklerimizi düzenli olarak gözden geçirip geliştiriyoruz.

Basında DC Panel

DC Panel ürünleri kullanılarak yaratılan modern ve şık mekanlardan
ulusal gazete ve dergilere yansıyanları sizin için derledik