Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Happy Center Genel Merkez’in yüzü DC Panel ile gülüyor

Happy Center genel merkez taş tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli

Özgün yaklaşımıyla perakende sektörüne farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda, yeni yüzü Happy Center ile müşterilerine “güler yüzlü” hizmet sunmak için çalışıyor. Toplam 134 şubesi olan Happy Center, mevcut şubelerini yenilemesinin yanı sıra yeni şubeler açmaya devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz bu proje kapsamında, Happy Center’ın Beylikdüzü’ndeki Genel Merkezinin karşılama alanından ofislerine, kafeteryadan toplu kullanım alanlarına kadar farklı bölümlerinde toplam 180 m2 alanda DC Panel ürünleri kullanılarak marka ismine yakışır modern ve dinamik bir ortam yaratıldı.

DC Panel Tuğla serisinden Burton Ala ve Burton Akro Claro, Dizayn serisinden Palashke Vento ve Beton serisinden Galita Claro gibi modellerin tercih edildiği bu projenin bizim için heyecan verici yanlarından biri de ürünlerimizin yaratıcı ışıklandırma uygulamalarıyla birlikte ne kadar etkileyici sonuçlar verdiğini gösteren örnek bir proje olması.

Siz de DC Panel ürünlerini tercih edin, hayatınızdan gülümseme hiç eksik olmasın.

Projede Kullanılan Ürünler

burton-ala-tugla-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Burton Ala

Burton Ala, rustik görünümü ve çarpıcı renkleriyle yaşam ve çalışma alanlarında canlılık ve hareket arayanların tercih ettiği modellerin başında geliyor.

burton-akro-claro-tugla-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Burton Akro Claro

Kullanıldığı alana farklılık ve sıcaklık katan Burton Akro, loft mekânlardan dağ evlerine ve spor merkezlerine kadar birçok mekânda tercih edilen bir model.

palashke-vento-kaya-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Palashke Vento

Güç ve güzelliği bir arada bulmak istiyorsanız, sert kaya dokusunu yumuşatarak şık bir görünüm kazandırdığımız Palashke özgün tasarımıyla tercihiniz olmaya aday.

galita-claro-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Galita Claro

Yüksek tavanlı ve geniş mekânlarda bütünlük yaratmak için kullanabileceğiniz Galita, monotonluğu yok etmesinin yanı sıra Beton Serisinin de en sevilen modeli.

tamara menzi  unsplash

Doğadan ve ölümsüz tasarım ikonlarından ilham alıyoruz…

Misyonumuz, hayatınıza değer katmak. Mutlu, huzurlu ve şık yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz. Yenilikçi kalabilmek için Ar-Ge çalışmalarına yatırım yapıyor, benzersiz duvar paneli uygulamaları için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Hedefimiz, global trendlerini takip eden dünya çapında bir şirket olmak.

DC PANEL DUVAR PANELLERİNİN
KALİTESİ TESCİL EDİLMİŞTİR

DC Panel ailesi olarak, sadece size en zengin desen ve renk seçeneklerini sunmakla yetinmiyor, satın aldığınız dekoratif duvar paneli ürününün sağlayacağı kullanım deneyimin kalitesini en üst düzeyde tutmak için gerekli tüm test, ölçüm ve sertifikasyon çalışmalarını titizlikle yürütüyoruz.

sertifikalar