Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Modern Bir Görüntü Sağlayan Ahşap Desenli Duvar Paneli

Ahsap Home

Ahşap desenli duvar paneli hakkında bilmenizi istediğimiz detaylar var. Ahşabın etkileyici dokusu ve mistik görüntüsü ile yaşam alanlarınızda harikalar yaratmaya hazırsanız başlayalım. İç ve dış mekanlara doğanın kusursuz dokusunu taşıyan bu pratik paneller hakkında her şey bu yazıda.

Ahşap Desenli Duvar Panelinin Avantajları Nelerdir? 

Hepimiz her an doğaya kaçmak ve ağaçların verdiği huzurlu atmosferin tadını çıkarmak istiyoruz. Günlerimizi, saatlerimizi kapalı mekanlarla geçirdiğimiz için doğanın huzurunu hissetme isteği hepimizin ortak noktası. Peki iş yerlerinize veya evinize doğayı getirebileceğinizi söylesek? Üstelik tasarımsal avantajlarına ek olarak malzeme ve uygulama avantajlarıyla birlikte! İşte ahşap desenli duvar paneli tam olarak böyle bir uygulama. Tüm yüzeylere uygulanabilir olduğu için önkoşulsuz bir dekorasyon çözümü sunuyor. Boya ve izolasyon maliyetlerinden sizi kurtararak dökülme derz boşluğu sorunlardan da bertaraf ediyor. Dokunduğunuzda gerçek ahşap hissiyatını doğurduğu için doğanın içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Esnek yapısıyla kemer ve tonoz gibi alanlara uygulanabiliyor. Yapı ve inşaat izni gerektirmediği için daha pratik, hafif ve uzun ömürlü.

Dc Panel Fabrika 7
DC Panel Fabrika Showroom

Ahşap Desenli Duvar Panelini Neden Tercih Etmelisiniz? 

Ahşap desenli duvar paneli tercih etmeniz için birçok sebep var. Ancak bunlardan en önemlileri kesinlikle dayanıklılığı. Isıya dayanıklı yapısı sayesinde alev almaz ve güneş ışınlarından etkilenmez. Darbe dayanıklılığı özelliği sayesinde darbeleri emer. Su ve nem dayanıklılığı ile nemden etkilenmez, banyo ve mutfak gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır. Esnek yapısı ile her zemine uyum sağlar. Yıkanabilir, silinebilir özelliktedir. Ayrıca çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak üretilir, bünyesinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulundurmaz. Önemli bir avantajı da uygulama özelliklerinde mevut. Vidalama yöntemi ile uygulandığı için sık sık dekorasyon değişikliği yapılan alanlarda zahmetsizce sökülerek başka alanlarda kullanılabilir olmasından dolayı oldukça avantajlı bir uygulamadır. Üzerine bir şeyler asmak ve monte etmek için kolayca kesilebilir veya delinebilir. Fuar, lansman ve vitrinlerde dekoratif çözümler için pratik olarak uygulanabilir.

Ahşap Desenli Duvar Panelinin Fiyatları 

Ahşap duvar panelleri dekorasyon çözümleri için oldukça ekonomiktir. Geniş yüzeylere uygulanmasına rağmen pratikliği sayesinde uygun fiyatlarla maal edilebilir. Ancak yine de bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Çok fazla renk ve doku çeşidi mevcuttur. Panel fiyatını öğrenmek için mekanın ölçüleri ve model tercihi belirlenerek hesaplanma yapılması gerekir. Kullanacağınız alanın panel kaplama maliyetini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin ve en ekonomik dekorasyon çözümlerinden biri olan ahşap panelleri keşfetmeye başlayın.

ahsap-gorunumlu-fiber-duvar-paneli
M5301 INTOPPO NATURALE

Ahşap Desenli Duvar Paneli Örnekleri

Ahşap desenli paneller hem birçok avantaj sunduğu hem de doğayı sembolize ettiği için iç mimarların en sık kullandığı dokulardan biri haline geldi. Pratik olmasının yanı sıra çok dayanıklı bir malzeme olması kullanılabilirliğini artırıyor. Siz de mekanlarınıza ahşap desenli paneller uygulatmak isterseniz bu uzun ömürlü ve güçlü malzemenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Doğanın elinden çıkmış gibi otantik ve Soft bir hava yakalayabilir, evinize veya işletmenize modern, zengin ve akılcı çözümler kazandırabilirsiniz. Eğlenceli ve renkli modellerimize, uygulama alanlarının çeşitliliğine bakarak hayalinizdeki mekanı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Doğallıkla özdeş olan ağaç dokusunu ahşap desenli duvar panellerimizde görecek, bambaşka görünümleri keşfedeceksiniz. Ahşap doğanın en güzel armağanıdır. Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız ahşap objeleri, ahşap duvar panelleri ile tamamlayarak modern ve sıcak görünümlere kavuşabilirsiniz. Ahşap desenli duvar paneli için hemen bizimle iletişime geçin ve mekanlarınızı doğal alanlara dönüştürmeye başlayın. Sizin için en doğal ve yaratıcı çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Kahve D Ahsap Beton Gorunumlu Fiber Duvar Paneli 1
Kahve Dükkanı