Taş Duvar Paneli

Taş Duvar Paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Taş Duvar Paneli Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

tv
sigma
marmarapark
muum
gogga
thx

Yeniliklere kapı açmak, eski alışkanlıklara veda etmek mi istiyorsunuz? Sadelikten sıyrılmış hem şık hem de bir o kadar çarpıcı görünüm elde etmeniz sandığınız kadar zor değil. Gelişmiş çağ ile birlikte değişen birçok yapı ve malzemeleri sınır olmadan kullanabileceğiniz taş duvar panellerini gelin birlikte inceleyelim.

TAŞ DUVAR PANELİ NEDİR?

Doğallıktan esinlenerek, uzmanlar tarafından geliştirilip üretilen taş duvar paneli strafor paneldir. Hammaddesi beton ile birlikte harmanlanarak kullanıma sunulmuştur. İç ve dış mekânlarınızda mantolama yapabileceğiniz ve fonksiyonları da fazlasıyla bulunan bir üründür. Dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olduğu için kullanacağınız tüm alanların şekline göre de uygulaması mümkündür. Yaşam alanlarınıza sıra dışı hava katmak için taş görünümlü duvar paneli kullanımı da tam size göre olacaktır. Hem doğallığın hem de dayanıklılığın simgesi haline gelen taş görünümlü duvar paneli sizi başka yerlere götürecek ve bunca zaman bu ürünle tanışmadığınız için geçen zamanı sorgulayacaksınız.

Happy Center genel merkez tas tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli

TAŞ DUVAR PANELİNİN ÖZELLİKLERİ

Mardin Airport Hotel taş panel uygulama

Taş görünümlü duvar panelini gerçeğinden ayırt etmek oldukça imkânsızdır. Isı ve ses yalıtımı konusunda kullanımda ilk olarak tercih edilme söz konusudur ve bu işi oldukça başarılı şekilde yapar.

Nemden, küften, darbelerden (çok şiddetli olmadığı sürece) etkilenmez. Taş panel uygulaması kolaydır ve uygulama yapılan yere zarar vermez. Taş görünümlü duvar paneli hafiftir ve bu sayede binaya yük bindirmez. Aleve maruz kaldığında yangına sebebiyet vermez, alev almazdır. Dış mekânda da rahatlıkla kullanabileceğiniz taş panel, direkt güneş ışığına maruz kalsa bile, yüzeydeki boyası UV olduğundan solma yapmaz. Mükemmel örtücülüğü sayesinde duvarlarınızdaki kusurları kapatır, size hem dekoratif hem de oldukça kullanışlı duvarlar sunar.

TAŞ PANEL AVANTAJLARI

İstediğiniz her alanda kolayca takıp çıkarabilme avantajı bulunan taş duvar paneli, çıkarmayı düşündüğünüz zamanda da duvarınızda problem oluşturmaz ve taş paneli istediğiniz her alana tekrar uygulayabilirsiniz. Yani kullanım ömrü uzundur, sürdürülebilirdir. Soğuk havalarda iç mekândaki sıcaklığı korur, sıcak havalarda da serin tutma özelliğine sahiptir. Yakıt masrafından yüksek ölçüde fayda sağlarsınız. Taş görünümlü duvar paneli boyanabilirdir, temizlemesi kolaydır, bakteri üretmez, çevreye zararlı bir madde bulundurmaz ve bu mükemmel özelliklere ek diğer uygulamalara karşı oldukça ekonomiktir. Şömine ve bahçe duvarlarına gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Kaba inşaatı bitmiş her alana uyum sağlayan bu taş paneli çok seveceksiniz.

TAŞ GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

dalmaz

Hayatımızı kolaylaştıran birçok ürüne karşı oldukça ilgimiz vardır. Dekorasyon ve büyük çaplı değişimleri sürekli olarak yinelemek uygulama ve yaşam alanı açısından biraz zordur. Duvar kâğıdı uygulaması eskide kalmış hem uygulaması zor hem muhafaza edilmesi de güçtür. Taş görünümlü duvar paneli bütün bunlardan sıyrılmış, yeni çağa ayak uydurarak sizlerin hizmetinize de sunulmuştur. Dış cephede artık boya yerine yeni nesil taş panel kullanılmaktadır. Daha tam olarak taş duvar paneli ile tanışmamış olan insanların aklındaki soru ise dış cephe için yeterli derecede dayanıklı olup olmamasıdır. Bu konuya açıklık getirecek olursak taş duvar paneli oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Soğuk ya da sıcak hava şartlarından etkilenmeyen, deforme olmayan taş panel sizi bu özelliği sayesinde fazlasıyla memnun edecek.

TAŞ DUVAR PANELİ NASIL UYGULANIR?

Duvar ve duvar köşelerinde de rahatlıkla uygulama sağlanan taş duvar paneli için ilk etapta zemin ölçüsü alınır ve aynı ölçüde taş panel elektrikli testere yardımıyla kesilir. Kaba inşaatı bitmiş duvara özel yapıştırıcı ve şarjlı matkap ile monte edilir. Taş görünümlü duvar panelinin vidalama işlemi bittikten sonra özel macunu ile birleşme yerleri doldurulur ve sertleştirici kullanılarak aşama sonlandırılır. En son olarak renk verme, boya işlemi uygulaması da yapılır. Artık kullanıma hazır olan taş duvar panellerin keyfini sürme vakti.

Happy Center genel merkez tas tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli

NEDEN TAŞ DUVAR PANELİ KULLANMALISINIZ?

cekimler

Herhangi bir mekâna girdiğinizde ilk dikkat çeken yerler duvarlar, zeminler ve ortamdaki aksesuarlardır. Eğer mekândaki tamamlayıcı olan duvar, ortama uygun tasarlanmamışsa bir bütünlük oluşturmayacağından, eksik kalacaktır. Görsel bütünlük ve ihtişamlı bir değişiklik için taş görümlü duvar paneli bu konuda en iyi seçenek olacaktır. İç mekânda antre, koridor, çocuk odaları, salon, mutfak ve yatak odalarında çok rahatça kullanılabilen taş panel birçok deformasyondan sizi kurtarır. En sık kullanılan yer olarak koridorda duvarların oldukça hor kullanımı söz konusudur. Duvar kâğıdı gibi bir uygulama bu alanda oldukça kullanışsız olup, darbe esnasından yırtılma ve zarar görme olayı büyük ölçüde olur. Bu sebeple tamamen duvar kağıdını söküp yeniden uygulama yapmanız gerekir. Fakat taş görünümlü duvar panelinde böyle bir kullanım hatası olmamakla birlikte oldukça dayanıklıdır. Darbeleri emer ve duvarlarınızı olası kirlerden korur.

TAŞ PANEL FİYATLARI

Bu kadar övgüden sonra da en çok merak edilen konulardan bir tanesi olarak taş panel fiyatlarının ne aralıklarla olduğudur. Elbette gerçek taş uygulamasına istinaden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Dekorasyon yapma fikrinizden sonra bunu uygulamaya geçirmek istediğinizde, sizi ekstra masraftan kurtarır. Buna şu şekilde örnek verelim, ortamda büyük çaplı bir değişime karar verdikten sonra inşaat artıkları fazla şekilde olur ve etraf oldukça kirlenir. Sizi bu gibi etmenlerden kurtaracağını da düşünerek oldukça az maliyetli diyebiliriz. Kullanmaya başlandığınız andan itibaren ısı yalıtımından da büyük ölçüde faydalanacağınızı düşünürsek ileriye dönük de birçok masraf etmemiş olur, her açıdan kazanç sağlarsınız. Taş panel ölçümleri mekândaki kullanılacak duvarların uzunluğu, genişliği ve girinti çıkıntılara göre değişkenlik gösterir. Taş görünümlü duvar paneli fiyatlarını öğrenmek için en doğru seçenek uzman kadromuzu arayıp uygulama yaptırmak istediğiniz alanın net ölçüsünü vermek olacaktır.