Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Taş Görünümlü Duvar Paneli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

m kalyon antrasit tas gorunumlu fiber duvar paneli

Taş görünümlü duvar paneli nedir? Nasıl avantajları vardır? Fiyatları nelerdir? Hepsi eve daha fazlası için taş duvar paneli hakkındaki bu yazımızı okumaya devam edin.

Taş Görünümlü Duvar Paneli Nedir? 

Doğal ve sofistike görünümleriyle mekanlarda sık sık kullanılan taş duvar panelleri dekorasyon sektöründe en sık kullanılan hazır panel uygulamalarıdır. Birbirinden güzel renk ve dokularda onlarca çeşidinin olması kullanım alanlarının da fazla olmasını sağlıyor. İç mekan ve dış mekan tasarımlarınızda kullanabileceğiniz bu paneller, ortamların enerjisini değiştirerek bambaşka atmosferler yaratabiliyor. Sofistike, Vintage, Modern, Sürreal veya Retro. Hemen hemen her tarz için bir taş panel modeli bulmak mümkün. Renkleri ve dokularıyla birlikte oldukça etkileyici olan panelleri kullanmak için tek yapmanız gereken bir modele karar vermek. Ayrıca hızlı, kolay uygulanması ve uzun ömürlü olması da cabası.

m3411-torre-claro-tas-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Taş Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir? 

Bu paneller hem çok ekonomik çözümler üretebiliyor hem de kullanıldığı zeminin fiziksel özelliklerine bakmaksızın kolaylıkla uygulanabiliyor. Taş görünümlü duvar paneli, tadilat gerektiği zaman küçük parçalarla sökülebilir halde üretiliyor ya da demonte olarak kullanılabilirliği sayesinde sökülen yerden başka bir yere tekrar uygulanabiliyor. Yapısı gereği taşlardan oluştuğu için uzun yıllar kullanmak mümkün. Ayrıca ısıya dayanaklı olmasından dolayı yangın gibi tehlikelere karşıda son derecede koruyucu. Duvarlar gibi mekanın büyük kısmını kaplayan alanları dekore ederken mutlaka güvenlik önlemlerini de göz önünde bulundurmalı yangına ve ısıya dayanıklı malzemeler kullanmalısınız. Yangın dayanıklılığı gibi su ve nem dayanıklılığı da çok önemlidir. Mekanın su sızıntılarına karşı direnebilmesi veya nemli ortamlarda deforme olmaması için nem ve suya karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Happy Center genel merkez tas tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli
Happy Center Genel Merkez

Taş Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları 

Taşların birbiri ile uyumu ve renk doku tekrarı ile tasarlanarak üretilen taş görünümlü duvar paneli uygulamaları, dekorasyon çalışmalarına uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunuyor. Bu uygulamaların maliyetlerini belirleyen en önemli unsur ise metrekare hesaplamaları. Panellerin fiyatları kullanılacak alanın metrekareleri ile hesaplanmakla beraber seçilen modelin tasarımsal nitelikleri de etkendir. Taş görünümlü duvar paneli fiyatları için net bir rakam sunmak mümkün değildir. Ancak uygulanacak mekanın ölçüleri ve modelin maliyetleri ile birlikte hesaplanabilir. Yine de genel olarak birçok uygulamaya nazaran ekonomik çözümler sunduğunu söyleyebiliriz. Dekorasyon çalışmalarında en büyük faydayı ve etkiyi yaratacak olan taş görünümlü duvar paneli sunduğu avantajlar karşısında maliyetiyle de sizi oldukça memnun edecektir. En net taş görünümlü duvar paneli fiyatları, model ve metrekare bilgilerini bize iletmenizle belirlenecektir.

En Güzel Taş Görünümlü Duvar Panelleri

Birbirinden güzel modeller içerisinde mekanınıza en uygun olanı seçmekte zorlanıyorsanız profesyonel ekibimize danışabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem iç mekan hem de dış mekan için yaratıcı çözümler sunun taş serileri mekanınızın enerjisini değiştirecek ve görsel bir şölen sunacaktır. Eğer küçük bir alana uygulama gerçekleştirecekseniz mekanın ışığını ve seçtiğiniz modelin taş büyüklüklerini dikkate almanızı tavsiye ederiz. Dış mekanlar için daha iri ve renkli modelleri tercih edebilirken iç mekanlarda açık renkleri ve küçük taşları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Mutfak, banyo, salon hatta TV ünitesi için taş panelleri uygulayabilirsiniz. Bunlara ek olarak dış cephe çalışmalarında, peyzaj dekorasyonlarınızda da taş panelleri kullanmak oldukça etkileyici bir yol. Sizin için seçtiğimiz uygulama örneklerine göz atın, taş panellerin kısa sürede ne kadar etkileyici sonuçlar yarattığını göreceksiniz. Taş duvar paneli için web sitemizden modellerimizi inceleyebilir ve hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.