Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

tas gorunumlu fiber duvar paneli

Tuğla görünümlü duvar panelleri renkli ve şaşırtmalı taş dizilimleri ile çok sevilen mimari dekorasyon fikirlerinden biridir. Tuğla duvar paneli nedir? Nasıl avantajları vardır? Nerelerde kullanılır gelin birlikte inceleyelim.

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Nedir? 

Tuğla görünümlü duvar panelleri, farklı dokuların iç mekan tasarımlarda yarattığı muhteşem etkileri güçlendiren dekorasyon uygulamalarıdır. Hafif ve kompakt paneller halinde kolayca uygulanabilen bir kaplama yöntemi. Bu yöntem sayesinde iç ve dış mekanlarınızda zengin görsel şölenler yakalayabilirsiniz. Zaman geçirmekten keyif aldığınız mekanları bir düşünün, sizi içine çeken sıcak ve etkili bir havası var değil mi? Duvar panelleri sayesinde bu etkiyi kendi evinize veya işletmenize taşıyabilirsiniz. Yüksekliği ve genişliği kolay uygulama sağlamak için planlı olarak üretilen bu kaplama panelleri yenilikçi tasarımları hayata geçirmeniz için ilk adım.

Happy Center genel merkez tas tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli
Happy Center Genel Merkez

Tuğla Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir? 

Eğer siz de klasik tuğla görünümleri ile daha dinamik bir alan hayal ediyorsanız uygulama ve güvenlik avantaları sunan tuğla görünümlü duvar panellerini deneyebilirsiniz. Bu panellerin dayanıklılık ve esneklik gibi önemli avantajları var. İnşaat izni gerektirmediği için istediğiniz an istediğiniz zemine uygulayabilirsiniz. Çimento ve moloz gibi kırım döküm işlerinin zahmetinden sizi kurtaracak zamandan ve masraftan kar etmenizi sağlayacak. Tuğla dinamiğini görmek istediğiniz her alanda uygulanabilirdir çünkü ısıdan ve sudan etkilenmeyen materyaller ile üretilmektedir. Dokusundaki ve görünümündeki güçlü etkiyi sağlayan üretim malzemesi Fibergalss ile hafif ama dayanıklı olmasını sağlanmıştır. Küçük ebatlarda tasarlandığı için sadece ihtiyacınız kadar alabilir ya da tadilat uygulaması yaparken çok küçük bir alnı sökerek işlem sağlayabilirsiniz. Bu özelliğini demonte olmasından alan tuğla görünümlü duvar panelleri oldukça dayanıklı olmasına rağmen kolayla delinerek üzerine istediğiniz objeleri asmanızı sağlayacaktır. Boyanabilir, temizlenebilir ve temiz içeriğe sahip olmasından dolayı mutfaklarınız için de harika bir kaplama yöntemidir.

tugla home simple

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları 

Tuğla duvar paneli fiyatlarını öğrenmek isterseniz ilk önce size en uygun modele karar vermelisiniz. Kaplama yapmak istediğiniz alanın ölçüleri ile hesaplanarak uygulama fiyatı belirlenir. Ancak gerçek tuğla kullanarak yapılan duvar kaplamalardan çok daha ekonomik olduğunu, daha hızlı uygulandığını ve daha uzun ömürlü olduğunu söyleyebiliriz. Dekorasyon fikirlerinizden masraflı olmasından dolayı kaçıyorsanız duvar panelleri tam size göre! Hem ekonomik hem de oldukça performanslı bu ürünler sayesinde küçük dokunuşlarla tek hamlede büyük değişiklikler yaratabilirsiniz. İç ve dış mekan tasarımlarınızda sıklıkla yenileme yapmayı seviyorsanız duvar panelleri sizin kullanabileceğiniz en ekonomik uygulamalar olacaktır. Çünkü sökülüp başka yere monte edilmesi çok kolay olduğu için değişiklik istediğinizde zarara uğramadan bunu sağlayabilirsiniz. İşletmeniz için sık sık dekor değişimleri yapıyorsanız mutlaka duvar paneli kullanmalısınız. Hem daha ekonomik hem de çok daha kolay uygulanmaktadır.

En Güzel Tuğla Görünümlü Duvar Panelleri

Duvar panelleri konusunda karar vermekte zorlandığınızı biliyoruz, DC Panel ailesinin geniş ürün yelpazesi sayesinde doğru panel tasarımlarını seçmeniz için size yardımcı olacak önerilerimiz var. Geleneksel tasarım fikirlerini kiremit renklerinde tuğla görünümlü duvar panelleri ile destekleyebilirsiniz. Işığı bol olan geniş alanları iri tuğlalarla hazırlanmış koyu renklerle boyanmış modellerle kaplayabilirsiniz. Enerjik, dinamik ve zengin görünüm isterseniz birden çok renk ve doku ile hazırlanmış yeni modellerimiz tam size göre. Zıtlık ilkesinden esinlenerek üretilen küçük ve büyük taşların koyu ve açık renklerin birlikte kullanıldığı masif taş bloklarını panelleriniz için tercih edebilirsiniz. Tuğla duvar paneli yaşam alanlarınıza büyük değişiklikler katacak ve yenilikçi bir atmosfer elde etmenizi sağlayacaktır.