Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Tuğla görünümlü panellerin eğlenceli yüzünü keşfedin

vadi istanbul avm magic world tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Bu yazımızda, Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi bünyesindeki Magic World Eğlence Merkezinin geçirdiği muhteşem dönüşümden bahsetmek istiyoruz. DC Panel Tuğla Serisinden Burton Beyaz ile Dizayn Serisinden karma renkli tuğla görünümlü Burton Ala ve tuğla / beton görünümlü Nuvola Ala duvar paneli kullandığımız bu projede, ürünlerimiz sayesinde oluşturulan ambiyans, görenlerde günümüzden geleceğe yolculuk yapmış hissi uyandırıyor.

Bu projeyi özellikle paylaşmak istedik, çünkü içinde yaşadığımız çağda oyun oynamaya ve eğlenmeye çok daha fazla ihtiyacımız var. Hepimiz hayatımız boyunca başarılı olmanın çok çalışmakla mümkün olduğu fikrine maruz kaldık. Oysa hedeflerimize ulaşmamızda oyunlar ve eğlence de büyük rol oynar. Eğlenmenin önemi ortada olsa da maalesef çoğumuz ya eğlenme konusunda kendimizi şımartmayı unutuyor ya da başka sorumluluklarımızın ağır basıp öne geçmesine izin veriyoruz.

Bugüne dek birbirinden farklı birçok mekana heyecan katan DC Panel ailesi olarak, hem çocuklarımızın hem de büyükler olarak bizlerin çok sevdiği tema parklarının da vazgeçilmezi olduğumuz için gururluyuz.

Projede Tercih Edilen Modellere Genel Bakış

nuvola ala cropped

Nuvola Ala

Dizayn Serisinin öne çıkan modellerinden biri olan Nuvola Ala’nın beton ve tuğlayı buluşturmak suretiyle mekâna kattığı sıradışı bitmemişlik duygusu, mekanınız her an işlenmeye devam edilebilirmiş hissi uyandırırken bir yandan da çabasızca dikkat çekmeyi başarıyor.

m2700-burton-ala-tugla-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Burton Ala

DC Panel Dizayn serisinin sevilen modellerinden biri olan Burton Ala, sıradışı rustik görünümü ve çarpıcı renkleriyle yaşam ve çalışma alanlarında renk ve dinamizm arayanların tercih ettiği modellerin başında geliyor.

m1001-burton-beyaz-tugla-gorunumlu-fiber-duvar-paneli

Burton Beyaz

Klasik ürünlerimizden harman tuğla görünümlü Burton modeli beyaz, siyah, toprak, ekru, antrasit ve ekru antrasit gibi farklı renklerde üretiliyor ve gerçeğe birebir benzer dokusuyla yaşam alanlarına huzurlu bir hava katıyor.

geometrica star

Yeni yıldızımız Geometrica Serisini keşfedin!

Doğadaki geometriden ilhamla DC Panel tarafından geliştirilen geometrik karo görünümlü fiber duvar paneli modelleri, retro esintilere modern yorumlar katan zengin desen ve renk seçenekleri, montaj kolaylığı ve zahmetsiz kullanımı ile sizi matematiğin evrensel dünyasına davet ediyor.

sloganimiz mutluluk

Sloganımız, mutluluk!

Bedenen, zihnen ve ruhen bütün olduğumuzda, sevdiklerimiz yanımızda olduğunda kendimizi mutlu hissederiz. Bulunduğu yerden başka yerde olmayı istememektir mutluluk. Hayat tam da olması gerektiği gibidir böyle anlarda. Biz de DC Panel ailesi olarak, sizi mutlu eden yaşam alanları yaratmak için durmaksızın çalışıyor, müşterilerimize daha iyi ürünler ve daha fazla seçenek sunabilmek için yetkinlikliğimizi sürekli olarak gözden geçirip geliştiriyoruz.