Tuğla Serisi

Tuğla Serisi

Sıcak ve sofistike ortamlar yaratmak isteyenlerin tercihi

Dekoratif yüzey kaplama uygulamalarınız için DC Panel tarafından geliştirilen tuğla görünümlü fiber duvar serisi modelleri, zamana meydan okuyan zengin desen ve renk seçenekleri, montaj kolaylığı ve zahmetsiz kullanımı ile size yeni deneyimlerin kapılarını aralıyor. Keşfedin, hayatınızı yenileyin!

Tuğla Serisi

Türkiye’nin en büyük dekoratif duvar paneli üreticisi DC Panel tarafından tasarlanıp üretilen tuğla görünümlü fiber duvar paneli ailesi, klasik ve modern unsurları birleştiren birbirinden güzel modellerden oluşuyor. Farklı renkte tuğlaların masif taş bloklarla dağınık düzende harmanlandığı Unito modeliyle, tuğlanın sofistike görünümünü ve taşın güçlü dokusunu yaşam alanlarınızda buluşturun. Harman tuğlanın keskin hatlara sahip genç, dinamik ve güçlü bir modeli olan Burton Nova ile, tuğlanın klasik sıcaklık deneyimini yeni boyutlarda yaşayın. Yapımına ateşin bulunmasından sonra başlanan ateş tuğlayı tasarımla birleştiren şık ve hafif bir model olan Tempesta tuğla görünümlü duvar panelinin mekânlarınızı farklılaştırmak için oluşturulmuş yenilikçi renk kombinasyonlarıyla tuğlaya farklı bir bakış açısı kazanın. Ateş tuğlanın dekoratif versiyonlarından biri olan Kerme ile geleneksel tuğlanın modern bir görünüm kazanmasına tanıklık edin.

Tuğla Görünümlü Duvar Serisi

Klasik ürünlerimizden olan harman tuğla görünümlü Burton’un gerçeğe birebir benzer dokusuyla yaşam alanlarına huzurlu bir hava katın. Kullanıldığı tüm alanlara farklılık ve sıcaklık duygusu katan Burton Akro’yu loft mekânlardan dağ evlerine, ofislerden spor ve eğlence merkezlerine kadar istediğiniz tüm mekanlarda kullanarak bu farklılık ve sıcaklığı hayatınıza davet edin. İnce ve şaşırtmalı taş dizilimi, keskin köşeleri ve düzgün simetrik kesimiyle yüzeylerinizin her noktasında aynı dokuyu yakalayabileceğiniz Brolik ile yaşam ve çalışma alanlarınızda keyifli ve heyecan verici bir dönüşüm yaratın. Osmanlı döneminde kullanılan köşe hatları yuvarlak tuğlalarından esinlenilen Barcha duvar panelinin otantik tarzı ve yuvarlak hatlarıyla bambaşka bir mekânda yaşama fırsatını elde edin.

Tuğla Desenli Duvar

Gelenekselden vazgeçemiyorsanız, eskiden mukavemeti ve yalıtımıyla tercih edilen fakat günümüzde maliyeti ve ağırlığı sebebiyle eskisi kadar kullanılmayan harman tuğlanın dekoratif panel hali olan Alize’yi birbirinden farklı iç mekânlarda tercih ederek otantik bir atmosfere kavuşun. DC Panel Tuğla Serisi’ndeki bütün bu modeller keşfedilmeyi bekliyor.