Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

TV Arkası Doğal Taş Kaplama

moda pub tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Zamanımızın büyük bir kısmını evlerimizde geçiriyoruz. Dinlendiğimiz, keyifli zamanlar geçirmek için ailecek kullandığımız alanların tasarımlarına ve değişimlerine de daha çok önem veriyoruz. TV yayımlarının çeşitlenmesi ve akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle ekranlarımız büyüdü ve değişti. Hal böyle olunca hayatımıza giren yeni bir mobilya serisi oldu; TV üniteleri. Evimizin cazibe noktası olan bu bölüm için harika önerilerimiz var. Bu yazımızda tv ünitesi için doğal taş kaplama örneklerini inceleyeceğiz. Taş duvar paneli çeşitlerini tv arkası duvar taşları olarak nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. 

TV Arkası Doğal Taş Kaplama Özel Tasarımlar Nelerdir? 

TV arkası doğal taş modelleri, iç mimarların sıklıkla kullandığı oldukça yaratıcı ve modern görünümler kazandıran panellerdir. Kullanıldıkları mekanın ruhunu yaratan ve başrol oynayan tv arkası duvar taşları özel makineler ile üretilmektedir. TV ünitesi olan alanın genişliği, ışık derinliği, ortamdaki diğer mobilyaların tarzı ve ev sahibinin kişisel tercihlerine göre seçilebilecek farklı renk ve dokuda özel tasarımlar mevcut. TV arkasında oldukça şık duran ve modern görünümleri olan bu panelleri siz de evinizde mutlaka kullanmalısınız. Mutlaka evinize göre bir model bulabileceğinize eminiz. Onlarca doğal taş kaplama modelleri içerisinden hemen size uygun olanları incelemeye başlamalısınız 🙂

Farklı renkte tuğlaların masif taş bloklarla dağınık düzende harmanlandığı Unito modeliyle, hem tuğlanın sofistike görünümünü hem de taşın güçlü dokusunu yaşam alanlarınıza getirin.
M4512 Unito Marrone

TV Arkasında Doğal Taşlar Tv Ünitesinde Neden Doğal Taş Kullanılmalı? 

Doğal taşlar, iç mekan tasarımlarına en çok yakışan panellerin başında geliyor. Ofislerde, restoranlarda, fuar standlarında kısaca TV ünitelerinin olabileceği her alanda doğal taş kaplamaları görebilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı sunan hem de oldukça uzun ömürlü olan bu taşlar mekana derinlik kattıkları ve alan atmosferini tamamen değiştirdikleri için çok fazla tercih ediliyor. Bu sayede ezber bozan bir ortam yaratabilir isterseniz natürel isterseniz fantastik bir tasarım dili seçebilirsiniz. Eğer İskandinav stilleri beğeniyorsanız, rüstik ya da modern stil arayışlarınız varsa tamamlayıcı olarak doğal taş kaplama kullanabilirsiniz. Eviniz hangi stilde olursa olsun tv ünitesi için doğal taş uygulaması yaptırarak bütünleyici bir tarz yakalayabilirsiniz. Ses sistemleri, ekranlar, uydular, kitaplar gibi karışık bir kullanım alanı olan tv ünitelerinizi yeniden yaratabilirsiniz. Bu sayede hem daha şık hem de çok daha derli toplu bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Tv Ünitesi Arkasında Kullanılan Doğal Taşlar Nasıl Seçilmeli? 

Eviniz, işletmeniz veya fuarlarınızda kullandığınız tv ünitesi için doğal taş seçmeden önce mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken detaylar var. Doğal taş kaplamaların birçok renk seçeceği mevcut ve ilk olarak karar vermeye renk skalası belirleyerek başlamalısınız. Mekanınız çok küçük, az ışık alan bir ortamsa mutlaka açık renkleri tercih etmelisiniz. Beyaz, açık gri ve açık kahve tonları bu konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca renk seçenekleriniz içerisine mutlaka aydınlatmaları da eklemelisiniz. Doğal taşlar yapısı gereği dokulu ve  biçimli taşlar olduğu için loş ışıklarla bir araya gelince şahane bir görsel şölen yaratıyor. Kullanacağınız alan küçük bir alansa, alanı daha da küçük göstermemek adına iri taşlı kaplamalardan da uzak durmalısınız. Küçük taşlarla hazırlanmış panelleri tercih edebilirsiniz. Duvar taşları için seçim yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli diğer bir nokta da mekandaki diğer mobilyaların renkleri ve tarzları. Mekanınız ile uyumlu tonlarda ve dokularda taşlar seçmelisiniz.

dalmaz

Tv Arkası Doğal Taş Kaplama Fiyatları

TV arkası duvar taşları, birbirinden farklı renk, model, doku ve tasarımlarla hazırlanmış geniş bir ürün skalasına sahip. Kullanılacak alanın büyüklüğüne, tercih edilecek taş kaplamanın tasarım argümanlarına göre maliyeti değişmektedir. Metrekare ve ürün tercihi belli olmadan genel bir fiyat skalasından bahsetmek mümkün olmasa da tv ünitesi için doğal taş kaplama alternatifleri genellikle ekonomik uygulamalardır. TV arkası duvar taşları incelemek isterseniz taş duvar paneli sayfamızdan modellerimizi inceleyebilirsiniz.