Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

İç Mekan Duvar Kaplama Malzemeleri

Mardin Airport Hotel taş panel uygulama

İç mekan duvar kaplama panelleri, ortamın ruhunu yaratan en önemli tamamlayıcılar olarak mekanların vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Değişen iç mekan tasarım trendleriyle çeşitliliğini artıran ve onlarca dokuda karşımıza çıkan iç mekan duvar kaplamaları hakkında bilmeniz gerekenler bu yazımızda. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz taş duvar paneli modellerini de aşağıda görebilirsiniz. Duvar kaplama nedir? İç mekan duvar kaplama malzemelerinde kalite önemi, duvar kağıdı ile duvar kaplama ve daha fazlası için okumaya devam edin. 

Modern Bir Görüntü Sağlayan Ahşap Desenli Duvar Paneli

Ahşap desenli duvar paneli hakkında bilmenizi istediğimiz detaylar var. Ahşabın etkileyici dokusu ve mistik görüntüsü ile yaşam alanlarınızda harikalar yaratmaya hazırsanız başlayalım. İç ve dış mekanlara doğanın kusursuz dokusunu taşıyan bu pratik paneller hakkında her şey bu yazıda.

Kafelere Özel Taş Desenli Duvar Paneli

Zaman geçirmeyi çok sevdiğimiz, muadili olduğumuz mekanları bir düşünün. Hepsinin ortak noktası enerjilerini ve tarzını sevdiğiniz mekanlar olduğunu göreceksiniz. Çünkü kafeler harika konfor alanları olmakla beraber tasarımsal olarak da bize kusursuz deneyimler sunuyorlar. Taş desenli duvar paneli de kafe tarzı popüler mekanların sıklıkla kullandığı tarzlardan biri. Bu yazımızda taş duvar paneli hakkında tecrübelerimizi paylaşacağız ve sıkça sorulan taş desenli duvar paneli fiyatları sorusuna cevap vereceğiz.

TV Arkası Doğal Taş Kaplama

moda-pub-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-4

Zamanımızın büyük bir kısmını evlerimizde geçiriyoruz. Dinlendiğimiz, keyifli zamanlar geçirmek için ailecek kullandığımız alanların tasarımlarına ve değişimlerine de daha çok önem veriyoruz. TV yayımlarının çeşitlenmesi ve akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle ekranlarımız büyüdü ve değişti. Hal böyle olunca hayatımıza giren yeni bir mobilya serisi oldu; TV üniteleri. Evimizin cazibe noktası olan bu bölüm için harika önerilerimiz var. Bu yazımızda tv ünitesi için doğal taş kaplama örneklerini inceleyeceğiz. Taş duvar paneli çeşitlerini tv arkası duvar taşları olarak nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. 

Duvarın modası

polonez-vadi-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli4

Yüzyıllar boyu modanın gözde uygulama yerlerinden biri olan mekanların görünüşleri de zaman geçtikçe trendlere uyarak gelişerek değişti ve değişmeye devam ediyor.

Modern dünyanın sofistike mekanlarına doğru

Duvar kaplamaları, 21. yüzyılın dekorasyon trendlerinin en belirleyici uygulamalarından olduğunu söylemek yanlış olmaz. Modern ve rahat mekanlarda çalışmak isteyenlere oldukça fazla seçenek sunan duvar kaplamaları her zamankinden daha fazla desen ve renk arasından seçim yapılabilecek zenginliğe ulaştı.

Tuğla görünümlü panellerin eğlenceli yüzünü keşfedin

vadi-istanbul-avm-magic-world-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-11

Bu yazımızda, Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi bünyesindeki Magic World Eğlence Merkezinin geçirdiği muhteşem dönüşümden bahsetmek istiyoruz. DC Panel Tuğla Serisinden Burton Beyaz ile Dizayn Serisinden karma renkli tuğla görünümlü Burton Ala ve tuğla / beton görünümlü Nuvola Ala duvar paneli kullandığımız bu projede, ürünlerimiz sayesinde oluşturulan ambiyans, görenlerde günümüzden geleceğe yolculuk yapmış hissi uyandırıyor.

Beton Serisi’nin en sevilen modeli: Galita

Yaşam tarzımız günden güne değişedursun, iç ve dış tasarım trendleri de buna paralel olarak hızla değişiyor! Eskiden yaşam ve çalışma alanlarımız irili ufaklı mobilya ve objelerle dolup taşarken, şimdilerde mimari projelerde minimalist, urban ve hatta brutal dokunuşlar giderek daha fazla tercih edilmekte. Otel, ofis ve restoran gibi modern işyerleriyle başlayan bu trend son zamanlarda konut ve rezidanslarda da kendini göstermeye başladı.

Tuğla görünümlü duvar paneli neden tercih etmelisiniz?

Farz edelim ki yeni bir ev ya da ofise taşındınız veya taşınmayı planlıyorsunuz. Hal böyleyken, tekdüze mekanlar artık sizi cezbetmiyor, hayatınıza renk katacak yeni ve farklı bir şeyler arıyorsunuz. Bu yazıda, evinizi veya iş yerinizi dekore ederken tuğla görünümlü duvar paneli tercih etmenin size ne gibi avantajlar sağlayacağından bahsedeceğiz. Yazımızın kafanızda oluşan birçok soruyu cevaplayarak doğru karar vermenizi kolaylaştıracağını umut ederiz.

Happy Center Genel Merkez’in yüzü DC Panel ile gülüyor

Özgün yaklaşımıyla perakende sektörüne farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda, yeni yüzü Happy Center ile müşterilerine “güler yüzlü” hizmet sunmak için çalışıyor. Toplam 134 şubesi olan Happy Center, mevcut şubelerini yenilemesinin yanı sıra yeni şubeler açmaya devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz bu proje kapsamında, Happy Center’ın Beylikdüzü’ndeki Genel Merkezinin karşılama alanından ofislerine, kafeteryadan toplu kullanım alanlarına kadar farklı bölümlerinde toplam 180 m2 alanda DC Panel ürünleri kullanılarak marka ismine yakışır modern ve dinamik bir ortam yaratıldı.