Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Duvarın modası

polonez-vadi-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli4

Yüzyıllar boyu modanın gözde uygulama yerlerinden biri olan mekanların görünüşleri de zaman geçtikçe trendlere uyarak gelişerek değişti ve değişmeye devam ediyor.

Modern dünyanın sofistike mekanlarına doğru

Duvar kaplamaları, 21. yüzyılın dekorasyon trendlerinin en belirleyici uygulamalarından olduğunu söylemek yanlış olmaz. Modern ve rahat mekanlarda çalışmak isteyenlere oldukça fazla seçenek sunan duvar kaplamaları her zamankinden daha fazla desen ve renk arasından seçim yapılabilecek zenginliğe ulaştı.

Tuğla görünümlü panellerin eğlenceli yüzünü keşfedin

vadi-istanbul-avm-magic-world-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-11

Bu yazımızda, Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi bünyesindeki Magic World Eğlence Merkezinin geçirdiği muhteşem dönüşümden bahsetmek istiyoruz. DC Panel Tuğla Serisinden Burton Beyaz ile Dizayn Serisinden karma renkli tuğla görünümlü Burton Ala ve tuğla / beton görünümlü Nuvola Ala duvar paneli kullandığımız bu projede, ürünlerimiz sayesinde oluşturulan ambiyans, görenlerde günümüzden geleceğe yolculuk yapmış hissi uyandırıyor.

Beton Serisi’nin en sevilen modeli: Galita

Yaşam tarzımız günden güne değişedursun, iç ve dış tasarım trendleri de buna paralel olarak hızla değişiyor! Eskiden yaşam ve çalışma alanlarımız irili ufaklı mobilya ve objelerle dolup taşarken, şimdilerde mimari projelerde minimalist, urban ve hatta brutal dokunuşlar giderek daha fazla tercih edilmekte. Otel, ofis ve restoran gibi modern işyerleriyle başlayan bu trend son zamanlarda konut ve rezidanslarda da kendini göstermeye başladı.

Tuğla görünümlü duvar paneli neden tercih etmelisiniz?

Farz edelim ki yeni bir ev ya da ofise taşındınız veya taşınmayı planlıyorsunuz. Hal böyleyken, tekdüze mekanlar artık sizi cezbetmiyor, hayatınıza renk katacak yeni ve farklı bir şeyler arıyorsunuz. Bu yazıda, evinizi veya iş yerinizi dekore ederken tuğla görünümlü duvar paneli tercih etmenin size ne gibi avantajlar sağlayacağından bahsedeceğiz. Yazımızın kafanızda oluşan birçok soruyu cevaplayarak doğru karar vermenizi kolaylaştıracağını umut ederiz.

Happy Center Genel Merkez’in yüzü DC Panel ile gülüyor

Özgün yaklaşımıyla perakende sektörüne farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda, yeni yüzü Happy Center ile müşterilerine “güler yüzlü” hizmet sunmak için çalışıyor. Toplam 134 şubesi olan Happy Center, mevcut şubelerini yenilemesinin yanı sıra yeni şubeler açmaya devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz bu proje kapsamında, Happy Center’ın Beylikdüzü’ndeki Genel Merkezinin karşılama alanından ofislerine, kafeteryadan toplu kullanım alanlarına kadar farklı bölümlerinde toplam 180 m2 alanda DC Panel ürünleri kullanılarak marka ismine yakışır modern ve dinamik bir ortam yaratıldı.