Yenilikler | Haberler | Fırsatlar

Temiz, Hijyenik ve Dayanıklı : Dekoratif Kaplama Modellerine İlgi Artıyor

macfit emarr avm beton gorunumlu fiber duvar paneli

Dekoratif kaplama her geçen gün yerini sağlamlaştırıyor. Sunduğu avantajlarla tercih edilebilirliğini artıran şahane duvar panelleri hem tasarım hem de kullanım alanlarında oldukça hayat kurtarıcı özellikler sunuyor. Pratik ve ekonomik olmasına dayanıklı ve hijyenik olması da eklenince vazgeçilmez bir tasarım çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Beton duvar paneli örnekleri ile inceleyeceğimiz dekoratif duvar kaplama modelleri hakkında merak edilenler bu yazımızda.

Hazırsanız Başlayalım: En İlginç Duvar Panel Modelleri

tuğla fiber panel

Duvar panel modelleri konusunda yeteri kadar örneğe baktığınız emin misiniz? Desenli duvar panelleri için size göstereceğimiz farklı modellere hayran olacaksınız. Daha önce karşılaşmadığınız özel tasarımların yaratacağı farklılık hissini keşfetmeye hazır mısınız? Tuğla duvar paneli örneklerinin yepyeni görünümlerinden esinlenerek hazırladığımız bu yazımızda iddialı ve yenilikçi görünümleri keşfedeceğiz. Yenilemek istediğiniz alanları ve elde etmek istediğiniz duyguları düşünerek seçim yapmanızı kolaylaştırmanızı sağlıyoruz. Değişimin en güçlü ayağı olan duvar panelleri için yepyeni modeller ve cesur tasarımlar aşağıda sizi bekliyor!

Kaplama Duvar Paneli ile Kışa Hazırlık

endemolshineturkiyetastuglaahsapbetongorunumlufiberduvarpaneli

Kış ayları kapalı alanlarda geçirdiğimiz zamanın artması ile evlerdeki hazırlıkların da tamamlandığı aylar. Duvar kaplama paneli ile kışa hazır bir evinizin olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik kış aylarında uygulayabileceğiniz harika önerilerle daha konforlu mevsim geçişi sağlayabileceksiniz. Kaplama duvar paneli sayesinde keyif dolu bir kış ayı geçirebilirsiniz. Tuğla duvar paneli örnekleri ile güçlendirilmiş rehber yazımıza hemen geçelim ve kış için önerilerimizi birlikte inceleyelim.

Küçük Ortamları 10 Kat Daha Büyük Yapacak 6 Öneri

m karaka karma toprak tas gorunumlu fiber duvar paneli

Herkesin hayali geniş ve konforlu yaşam alanlarıdır. Hayalini kurduğumuz kadar geniş ve kullanışlı alanlara sahip olmak her zaman kolay olmuyor. Bazen küçücük alanlara dünyalar sığdırmak zorunda kalabiliyoruz. Ancak dekoratif panel duvar kaplama modelleri ile güçlendirerek kullanabileceğiniz 6 öneri sayesinde küçük alanlarınızı daha etkili kullanabilirsiniz. Taş duvar paneli ile modelleyeceğimiz bu 6 öneriyi mutlaka hayata geçirmenizi tavsiye ederiz.

Daha Sıcak Hissetmenizi Sağlayacak Duvar Kaplama Modelleri

hera cilinic sisli tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Duvar kaplama modelleri sayesinde yaşam alanlarında daha konforlu ve sıcak hissedeceğinizi söylesek ne düşünürdünüz? İç ve dış mekanlara uygulanabilen konforlu ve ekonomik bu modelleri yaşam alanlarınıza dahil ederek sıcacık tasarımlar yaratabilirsiniz. Tuğla duvar paneli önerileri olan bu yazımızdan ilham alacağınıza eminiz. Hadi gelin birlikte daha sıcak hissetmenizi sağlayacak duvar kaplama modellerine göz atalım.

Evinizi Yenilemeye Karar Verdiniz: Ya Sonra!

tuğla fiber panel

Evinizi yenilemeye karar verdiniz ve işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Genellikle ev yenilemelerin başlaması ile birlikte bir telaş ve merakta başlıyor değil mi? Merak etmeyin bu yazımız sizin için önemli ipuçları içeriyor. Dekoratif duvar kaplama panelleri sayesinde evinizi kolay bir şekilde yenileyebilecek, tuğla duvar paneli ile görkemli alanlara sahip olabileceksiniz. Şimdi hemen yazımıza geçelim ve ev yenileme ile ilgili püf noktalarını birlikte değerlendirelim.

Evinizi Olduğundan Daha Lüks Gösterecek Panel Duvar Kaplama Önerileri

pinar han bebek tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Tuğla duvar paneli modelleri sayesinde evinizi olduğundan daha lükse gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Panel duvar modelleri sayesinde yepyeni tasarımlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Daha önce panel duvar kaplama uygulaması yapmadıysanız yazımızdan ilham alacağınıza eminiz. Etkili bir değişim başlatmak için en uygun adrestesiniz: Duvar paneli uygulamaları! İşte birbirinden güzel önerilerle daha lüks görünüm elde etmenizi sağlayacak püf noktaları.

2021’de İç Mimari Modern Trendler Neler Olacak?

tuğla fiber panel

İç mimari modern trend dediğimiz zaman değişen birçok tasarım algısının varlığını hatırlıyoruz. Yıllar içerisinde değişen ve gelişen tasarım trendleri her sene farklı olgularla karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda kullanımı oldukça artan duvar panelleri de bu değişimlerden biri. Bu yazımızda 2021 yılında karşımıza çıkacak iç mimari trendlerini konuşacağız. Her tasarım trendinin uyum sağladığı tuğla duvar paneli örnekleri ile koltuk, mutfak, banyo ve bahçelerdeki değişimlerden bahsetmeye hazır mısınız? O zaman hemen başlayalım.

Bir İç Mimarın Gizli Defteri – 4 Büyük Tavsiye

yakuplu marina pop tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Yaşam alanlarımızda konforlu değişimlere sahip olabilmek için yapılan en önemli değişimler iç mimarların çizimleriyle hayat buluyor. Duvar dekorasyon panelleri yaşam alanlarımızın atmosferini belirleyen önemli değişkenlerdendir. İç mimarların aktif olarak kullandığı duvar panelleri dekorasyon önerilerini sizin için ir araya getirdik. Daha önce bir iç mimar ile çalışmadıysanız sizi profesyonel olarak besleyecek bu 4 büyük tavsiyeyi hayran olacaksınız. Hemen yazımızın detaylarına geçelim ve taş duvar paneli kullanılarak hazırlanabilen bu harika değişim örneklerine birlikte bakalım!

Dekoratif Tuğla Kaplama ile Şöminenizin Keyfini Çıkarın

m burton nova ala tugla gorunumlu fiber duvar paneli

Şömine! Dekoratif tuğla kaplama ile tasarlanmış, sıcak gösterişli ve cazibe merkezi bir alan. Tuğla duvar paneli ile zenginleştirilen şömine alanları soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi oluyor değil mi? Bir alanda şömine varsa tüm ilgi onun üzerine ve herkes onun yanı başına konumlanıyor. Eğer evinizde veya iş yerinizde bir şömine varsa size şahane haberlerimiz var! Şömineniz artık eskisinden daha gösterişli olabilir, nasıl mı? Hepsini anlatıyoruz. Hadi hemen başlayalım.

Moda Mağazalarında En İyi Dekoratif Duvar Panelleri

o mobilya besyuzevler tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Rekabetin arttığı ve tasarım algılarının satışa teşvik ettiği bir dönemdeyiz. Tasarım artık satış desteği olarak görülüyor ve işletmeler tarafından oldukça önemseniyor. Dekoratif duvar panelleri mağazaların görünümünü baştan aşağıya değiştirebiliyor. Sizin için dekoratif panel kaplamaları işletmeler için inceledik ve şahane bir yazı hazırladık. Ahşap duvar paneli modellerinden esinlenerek hazırladığımız bu yazımızda ticari işletmeler için dekorasyon önerileri bulabilirsiniz.

Masif Ahşap mı Yoksa Doğal Ahşap Kaplama mı Tercih Edilmeli?

m conchiglia giallo ahsap gorunumlu fiber duvar paneli

Masif ahşap ağırlığı ve kendisine has dokusu ile karşımıza çıkıyor. Doğal görünümlü ahşap ise masif ahşaba oranla öncelikle ciddi bir bütçe farkı sonrasında da kullanım alanı farklılığı sunuyor. Bu yazımızda masif ahşap ile doğal ahşap karşılaştırması yapıyor ahşap kaplama hakkında merak edilenleri cevaplıyoruz. Eğer masif ahşap ile ahşap duvar paneli arasında kaldıysanız mutlaka yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ahşap duvar paneli özellikleri ve detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kültür Taşı mı Fiber Panel Duvar Kaplama mı?

moda pub tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Tasarımsal değişikliklerin vazgeçilmez adresi fiber panel duvar kaplama ile geleneksel yöntem kültür taşını karşılaştırıyoruz. Fiber panel tercih etmek için geçerli sebepleri yazımızda bulabilir detaylı ürün incelemeleri için taş duvar paneli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kültür taşı nedir? Fiber panel nedir? Kültür taşı ile fiber panel arasında ne gibi farklar vardır? Ve daha fazlası. Hepsi bu yazımızda. Haydi başlayalım ve tüm detayları öğrenelim!

Kültür Taşı Kullanmalı Mısınız?

m torre vento tas gorunumlu fiber duvar paneli

Evinizi veya işletmenizi yenilemeye karar verdiniz. Yaptığınız duvar kaplama araştırmalarında karşınıza çıkan seçeneklerden biri olacaktır kültür taşı. Hem doğal malzeme olması hem de zararlı içeriğinin olmaması kültür taşları ve çeşitlerini popüler yapmaya yetiyor. Ancak kültür taşı kullanmalı mısınız? Kültür taşları nasıl bir yapıya sahiptir merak ediyor musunuz? O zaman bu yazımız tam size göre. Taş duvar paneli ile kıyaslama yapacak ve uzman görüşlerini ileteceğiz. Gelin vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Küçük Oturma Odaları için En İyi 5 Tasarım Fikri

galleria casabo tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Herkesin hayali oturma odalarında konforlu zamanlar geçirmektir değil mi? Küçük oturma oda dekorasyonu için küçük değişikliklerle hayal ettiğiniz konfor ortamına kavuşabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz önerilerle küçük oturma odası tasarımı değişikliklerini kolaylıkla uygulayabilir küçük oturma oda dekorasyonu için hemen harekete geçebilirsiniz. Beton duvar paneli modellerimiz tam da sizin oturma odanıza şahane değişimler sağlayabilir. Haydi birlikte küçük alanları yeniden tasarlayalım.

İç Mekan Ahşap Duvar Kaplama Tercih Edilmeli Mi?

m fiaba elemento ahsap gorunumlu fiber duvar paneli

Ahşap görünümlü tasarımlar doğayı temsil ettiği için herkes tarafından çok seviliyor ve tercih ediliyor. İç mekan ahşap duvar kaplamaları son zamanlarda farklı ortamlarda karşımıza çıkmaya başladı ve popülerliğini artırdı. İşletmelerde sıklıkla karşımıza çıkan bu güzel tasarımların iç mekan ahşap duvar kaplama fiyatları merak konusu olmaya başladı. Bu yazımızda ahşap duvar paneli hakkında detaylı bilgi veriyor ve iç mekanlarla uyumunu inceliyoruz. Haydi başlayalım.

Evdeki Doğal Işığı Artırmak için Dekoratif Panel Çalışmaları

radius satis ofisi tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Güneş ışığı hem mekanların atmosferi hem de mekanda zaman geçiren kişilerin konforu için oldukça önemli. Dekoratif panel tercihi yaparken evlerinizin ışığını ve güneşe maruz kaldığı süreleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Hem şık hem de aydınlık modelleri tercih ederek mekan ışığını dengeleyebilirsiniz. Bu yazımızda beton duvar paneli ve doğal ışık artırma yöntemlerinden bahsediyoruz.

Duvar Panellerinizi Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Nasıl Temizleyebilirsiniz?

m burton nova fumo tugla gorunumlu fiber duvar paneli

Duvar temizliği nasıl yapmalı? Sizden bize gelen sorulardan biri. İç ve dış mekanların tasarımsal değişikliklerini özgürce yapsak da her seferinde temizlik konusunu düşünmekten vazgeçemiyoruz değil mi? Sizin de çok şık ve zarif bulduğunuz bazı tasarımları kolay temizlenemeyeceği için ya da temizlikte sizi zorlayacağını düşündüğünüz için almaktan vazgeçtiğiniz oldu mu? Cevabınızı duyuyor gibiyiz. Neyse ki silinebilir duvar paneli imdadımıza yetişiyor. Tam da bu sebeple tuğla duvar paneli temizliği hakkında bu yazıyı hazırladık. O şahane tasarımların ve geniş alanlara kaplanan duvar panellerinin ne kadar pratik temizlendiğini görünce onlara bir kez daha hayran kalacaksınız 🙂

Dış Cephe Duvar Kaplama Seçenekleri – En İyi Su Geçirmez Duvar Panelleri

n

Dış mekan tasarımlarında yeteri kadar özgür olabilmek için kullanılan malzemenin dayanıklı ve dış etkenlerden etkilenmeyen üretim yapısına sahip olması gerekiyor. Dış duvar kaplama paneli tercih edeceğiniz zaman tercihiniz yıpratıcı dış etkenlere karşı dayanıklı ürünler olmalıdır. Yağmur, güneş, sıcak ve soğuk gibi dış etkenlere korumasız olan ürünlerle dış cephe duvar kaplama paneli çalışması yapmamalısınız. Bu yazımızda en iyi su geçirmez duvar paneli alternatifi olan beton duvar paneli hakkında detaylı bilgi paylaşacağız.

Duvar Panel Kaplama mı Yoksa Duvar Kağıdı mı Tercih Etmelisiniz?

m dalmaz evi etiler tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

En heyecanlı zamana geldiniz, artık iç mekan tasarımınızı detaylandırıp bir an önce yeni kullanım alanına kavuşmak istiyorsunuz. Peki tasarımları planlarken ve değişiklikler ardı arkasına gelirken duvarlarınız için neye karar verdiniz? Duvar panel kaplama mı yoksa duvar kağıdı uygulaması mı? Bu iki seçenek arasında gidip geliyorsanız bu yazımız tam size göre. Çünkü konumuz panel duvar kaplama mı yoksa duvar kağıdı mı? Hem soruların cevaplarını öğrenecek hem de taş duvar paneli örneklerini inceleyeceğiz. Haydi başlayalım.

Taş Görünümlü Duvar Paneli Kullanılmış En Yeni Tasarım Trendleri

m uskumca vecchio tas gorunumlu fiber duvar paneli

Mekanları yenilerken ilk koştuğumuz yer duvar tasarımları değil mi? Boyamak, kaplamak, kırmak. Her değişikliği mutlaka bir duvar uygulamasıyla sağlıyoruz. Temel ve büyük değişiklikler için size harika bir önerimiz var; taş görünümlü duvar paneli. Bu yazımızda en ince ayrıntısına kadar taş görünümlü panelleri inceleyeceğiz. Bunlara ek olarak taş duvar paneli fiyatları hakkında merak edilen sorulara cevap vermiş olacağız. Haydi başlayalım.

5 Mükemmel Proje: En Yaratıcı Duvar Kaplama Paneli Örnekleri 

gokkusagi koleji bahcelievler

Duvar Kaplama Paneli Nedir?

Duvar kaplama örnekleri hem iç hem de dış mekanlarda şık bir görünüm yaratmak için dekorasyonla uyumlu bir şekilde yapılır. Günümüzde duvarlar için boyamanın yanı sıra birçok yöntem kullanılmaktadır. Yalıtım denilince ilk akla gelen duvar panelleridir. Ancak bunlar dekoratif alanlar oluşturmak için de kullanılabilir. Bu ürünün iç ve dış mekan kullanımına uygun seçenekleri bulunmakla birlikte sadece iç ya da dış mekanlarda kullanılabilen ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Bu açıdan taş ve tuğla desen seçenekleri ile bu ürünler özel tasarımlara sahiptir. Ayrıca çeşitli renkleri ile panel örneği, kullanıcıların renkleri kendi beğenilerine göre eşleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Dış Mekan Tasarımı İçin 5 Mükemmel Taş Panel Duvar Tavsiyesi

yakuplu marina pop tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Herkesin gözlerinin önünde olan alanlar yani dış mekanlar tasarım deneyimi için oldukça önemli lokasyonlar. Dış mekan tasarımları mekanın içi hakkında ve orada yaşayanlar hakkında önemli ip uçları verir. Daha güçlü ve zengin görünümler dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerle birleşince dış mekanlar için vazgeçilmez oluyor. Tıpkı taş duvar paneli gibi. Taş duvar kaplama panelleri dış mekanlara nasıl uygulanıyor, tavsiyelerimiz neler? İşte bir uzman gözünden yorumlarımız…

İç Mekan Duvar Kaplama Malzemeleri

Mardin Airport Hotel taş panel uygulama

Siz de işyerinizin veya evinizin size özel ve benzersiz bir görünüme sahip olmasının size yaşatacağı mutluluğu ve motivasyonu, DC Panel’in birbirinden özel ve sıra dışı ürünlerini tercih ederek deneyimleyebilirsiniz.

Modern Bir Görüntü Sağlayan Ahşap Desenli Duvar Paneli

ahsap home

Ahşap desenli duvar paneli hakkında bilmenizi istediğimiz detaylar var. Ahşabın etkileyici dokusu ve mistik görüntüsü ile yaşam alanlarınızda harikalar yaratmaya hazırsanız başlayalım. İç ve dış mekanlara doğanın kusursuz dokusunu taşıyan bu pratik paneller hakkında her şey bu yazıda.

Cafe Duvar Dekorasyonlarında Taş Desenli Duvar Paneli Kullanımı Önemi Ve Avantajları

the bosnjak mutfak tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Zaman geçirmeyi çok sevdiğimiz, muadili olduğumuz mekanları bir düşünün. Hepsinin ortak noktası enerjilerini ve tarzını sevdiğiniz mekanlar olduğunu göreceksiniz. Çünkü kafeler harika konfor alanları olmakla beraber tasarımsal olarak da bize kusursuz deneyimler sunuyorlar. Taş desenli duvar paneli de kafe tarzı popüler mekanların sıklıkla kullandığı tarzlardan biri. Bu yazımızda taş duvar paneli hakkında tecrübelerimizi paylaşacağız ve sıkça sorulan taş desenli duvar paneli fiyatları sorusuna cevap vereceğiz.

2021 Yılı Trendlerine Uygun Tv Arkası Doğal Taş Kaplama Modelleri

moda pub tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Zamanımızın büyük bir kısmını evlerimizde geçiriyoruz. Dinlendiğimiz, keyifli zamanlar geçirmek için ailecek kullandığımız alanların tasarımlarına ve değişimlerine de daha çok önem veriyoruz. TV yayımlarının çeşitlenmesi ve akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle ekranlarımız büyüdü ve değişti. Hal böyle olunca hayatımıza giren yeni bir mobilya serisi oldu; TV üniteleri. Evimizin cazibe noktası olan bu bölüm için harika önerilerimiz var. Bu yazımızda tv ünitesi için doğal taş kaplama örneklerini inceleyeceğiz. Taş duvar paneli çeşitlerini tv arkası taş kaplama olarak nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. 

Tuğla serisi duvar paneli neden tercih etmelisiniz?

fitcity capacity tas tugla ahsap beton gorunumlu fiber duvar paneli

Farz edelim ki yeni bir ev ya da ofise taşındınız veya taşınmayı planlıyorsunuz. Hal böyleyken, tekdüze mekanlar artık sizi cezbetmiyor, hayatınıza renk katacak yeni ve farklı bir şeyler arıyorsunuz. Bu yazıda, evinizi veya iş yerinizi dekore ederken tuğla serisi duvar paneli tercih etmenin size ne gibi avantajlar sağlayacağından bahsedeceğiz. Yazımızın kafanızda oluşan birçok soruyu cevaplayarak doğru karar vermenizi kolaylaştıracağını umut ederiz.

Happy Center Genel Merkez’in yüzü DC Panel ile gülüyor

Happy Center genel merkez taş tugla beton gorunumlu fiber duvar paneli

Özgün yaklaşımıyla perakende sektörüne farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda, yeni yüzü Happy Center ile müşterilerine “güler yüzlü” hizmet sunmak için çalışıyor. Toplam 134 şubesi olan Happy Center, mevcut şubelerini yenilemesinin yanı sıra yeni şubeler açmaya devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz bu proje kapsamında, Happy Center’ın Beylikdüzü’ndeki Genel Merkezinin karşılama alanından ofislerine, kafeteryadan toplu kullanım alanlarına kadar farklı bölümlerinde toplam 180 m2 alanda DC Panel ürünleri kullanılarak marka ismine yakışır modern ve dinamik bir ortam yaratıldı.